Bir başka WordPress sitesi

Ofise dönüş kombinlerinde Zühre ceketlerle şık, etkileyici ve renkli

33

Zamansız ceketler’de tüvit ve kaşe kumaşlar ön planda!

Zühre bu sezonda da ‘smart casual’ parçalarıyla yoğun iş temposunda ‘Farkını Hisset’ diyor ve günün her saatine zamansız şıklığı ve modunuzu dingin bir dokunuşla yükselten renkleri katıyor. Klasik ekoseli, kaşe, Channel, tüvit ve yün, düğmeleri mücevher detaylı, astarlı ceketler tam bu mevsimin vazgeçilmezi olacak. Bel çantası detaylarıyla bu sezon ceketler aksesuarları ile göz dolduruyor.

Ofislere dönüşün arttığı bugünler için mevsimin en kilit parçası ceketler. Uzun, kısa, dar kesim ya da oversize, blazer ya da şal yaka… Bu sezonun modası toprak, haki, nefti, acı kahve, badem sütü, krem, bejin her tonu, vazgeçilmez kırmızı ve mavinin en soft tonlarındaki tüm ceket modelleri sayısız kombin için gardıroplarda yerini alıyor.

Ceketler toplantı şıklığının olmazsa olmazı… Kıvrılabilir kol detaylarıyla gün içerisinde ceketinizi spor cekete dönüştürebilir, arkadaşlarla gidilen bir davet için kombin değiştirmeden ceket kollarını kıvırarak ofisten cool bir tarza geçiş yapabilirsiniz.

Spor, kareli ceketleri ‘jean’lerle günün her saati kombinleyebilirsiniz!

Zühre uzun ceketler bonus parça olarak tarzı ve kombini bütünler, tüm vücut tipleri için uygundur. Spor tasarımlar, büyük kareli kumaşlar hem Jean hem eteklerle kombinler için en yakışan seçimlerden oluyor.

Dikkat çeken tarzda çok zaman harcamadan yapılan etkileyici kombinler bu sezon ön planda. Her zaman şıklığın rengi olan siyah, lacivert ve nude tonların ağırlıklı olduğu koleksiyonda kırmızı, mavi, camel, gri, yeşil ve krem tonları da yer alıyor.

Zühre alışverişlerinizi Zühre bayileri ve ‘Zuhre.com.tr’ üzerinden indirimlerle, hijyenik ve hızlı kargo avantajı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.