Bir başka WordPress sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Subay ve Astsubay Öğrencileri Mezuniyet Töreni’nde konuştu

18

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Fakültenin hizmete girmesi ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi eğitim öğretim ve araştırma faaliyetlerini tek merkezden yürütebilecektir.

Fakültemizin yanı sıra bugün iki önemli merkezi daha hizmete alıyoruz. Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Toplumsal Olaylara Müdahale Eğitim Merkezi binası 1322000 Avroya mal olmuştur. Merkez 16 bin metrekare açık eğitim ve tatbikat alanı ile 4200 metrekare kapalı alana sahiptir.

Eğitim merkezi içerisinde dershaneler çok amaçlı seminer salonu simülasyon dershanesi ve gözden terası mevcuttur. Merkezde eğitim aktiviteleri tatbikatlar kriz yönetimi ve toplumsal olaylara müdahale konusunda her türlü çalışma icra edilecektir.

Bugün hizmete açılan bir başka eserdir bu Merkez Jandarma Genel Komutanlığı ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı adına başvuru sürecinin daha hızlı etkin ve düzenli bir şekilde yürütülmesini sağlayacaktır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.