Bir başka WordPress sitesi

Zühre eşarplar ile günün her saatinde trend şıklığı

36

En şık tamamlayıcılardan biri olan eşarplar, Zühre’nin 2021 Yaz koleksiyonunda şık desenleriyle olduğu kadar nefes aldıran kumaşlarıyla da öne çıkıyor.

Muhafazakar giyimin en önemli ve tamamlayıcı detayı olan eşarplar, Farklı renk, model ve bağlama çeşitleri ile farklı görünümleri elde etmenizin en pratik yoludur. Eşarp modelleri, hem modern bir stilin hem de nostaljik bir tarzın izlerini taşır. Her mevsimde her stile uyum sağlayacak şekilde kombinlenebilen eşarplarda kumaş detayı özellikle yaz aylarında daha da önem kazanmaktadır. Serinleten, nefes aldıran kumaşlarla şıklığı bir arada buluşturan Zühre, bu sıcak yaz günlerinde kadınlara konfor alanı yaratmaktadır.

Muhafazakar kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan eşarp modelleri özellikle renk ve desen seçenekleri ile farklı şıklıklar yaratmanıza yardımcı olur. Her sezon zengin bir eşarp koleksiyonu sunan Zühre,  2021 Yaz Eşarp koleksiyonunda farklı desenlerin, çiçek motifleri ile yan yana geldiği ve göz alıcı renkleriyle öne çıkan bir koleksiyon ile yaz günlerine eşlik ediyor. Birbirinden şık renklerle ve çiçekli, düz, etnik, dalgalı çizgili, ekose ve puantiyeli desenler mevsimin enerjisini yansıtıyor.

Birbirinden şık eşarplar ve kombinler için www.zuhre.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hibya Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.